Калейдоскоп шкільного свята

Дата: 31.05.2023 15:54

Фото без описуЛунають шкільні дзвінки!  Непростий, але успішний  навчальний рік добігає кінця. Заклади освіти  Чемеровецької громади підводять підсумки, вручають дипломи,  нагороди  школярам, відзначають  результати спільних  успішних проєктів.   Випускники садочків знайомляться з  першою вчителькою, четверокласникам  проводяться екскурсії старшою школою, а дев’ятикласники обирають :  10 клас чи заклад  професійної освіти?..  Відповідальна пора для  випускників- одинадцятикласників,  які   готуються до національного мультипредметного тесту, щоб стати  студентами престижних ВИШів  України та Європи.

А завтра - Свято Дитинства… Літо… Канікули….  Вітаємо усіх із завершенням 2022-2023 навчального року та бажаємо щасливого , сонячного, безпечного літнього відпочинку !