Проєкт від 13.09.2023

Дата: 13.09.2023 09:42

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми «Безпечна громада» на 2021-2025 роки.

2. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2023 рік.

3. Про стан готовності житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 роки.

4. Про утворення оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

5. Про особливості організації освітнього процесу в закладах освіти Чемеровецької селищної ради у 2023-2024 навчальному році.

6. Про утворення комісій для перевірки факту тимчасового розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб на території Чемеровецької громади.

7. Про функціонування системи надання адміністративних послуг жителям Чемеровецької селищної територіальної громади.

8. Про постановку на квартирний облік Ропія Дмитра Анатолійовича.

9. Про постановку на квартирний облік Ропій Анастасії Анатоліївни.

10. Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини-сироти неповнолітній Бевз Анастасії Вячеславівні.

11. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

12. Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківького піклування.

13. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

14. Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківького піклування.

15. Про збереження права користування житлом за дитиною-сиротою.

16. Про збереження права користування житлом за дитиною-сиротою.

17. Про надання дозволу громадянці. на вчинення правочинів щодо нерухомого майна.

18. Про збереження права користування житлом за дитиною-сиротою.

19. Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківького піклування .

20. Про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківького піклування .

21. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Вишнівчик, вул. Садова, 7.

22. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Летава, вул. Шарафана (Островського), 14.

23. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Теремківці, вул. Лесі Українки, 38.

24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Драганівка, вул. Молодіжна, 25.

25. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Хропотова, вул. Лісова, 15.

26. Про встановлення вартості роботи комунальної техніки та послуг КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради.

27. Про надання дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької територіальної громади.

28. Про списання приватного житлового фонду згідно заяви громадянки Шварчук Г.В. села Гайове.

29. Про списання приватного житлового фонду згідно заяви громадянина Єгігяна З.В. села Теремківці.

30. Про списання приватного житлового фонду згідно заяви т.в.о. старости села Бережанка Гураля О.М.