Хмельницька область, Чемеровецький район

Розгляду заяв та звернень громадян – особливу увагу

Дата: 27.04.2017 17:01

Розгляд заяв та звернень громадян в межах чинного законодавства щоденного забезпечується спеціалістами селищної ради.

За дорученням керівництва сьогодні відбулося комісійне вивчення безпосередньо на місці питань, піднятих у заяві жительки смт Чемерівці по вулиці Наливайка. До вирішення питання долучилися начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Геннадій Голик, начальник юридичного відділу Роман Приймак та провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів Ігор Поплавський.

Комісією за результатами аналізу ситуації по суті прийнято відповідне рішення. На письмове звернення заявниці буде надано письмову відповідь.