З Днем народження - Україно!

Дата: 23.08.2017 17:01

23 серпня, напередодні святкування 26-ї річниці незалежності  України  на центральній площі  селища Чемерівці відбулись урочисті заходи з нагоди  відзначення Дня Державного Прапора України. Для учасників зібрання лунали гарні українські патріотичні пісні, щирі слова вітання від очільників Чемеровецького району - Світлани Павлишиної,  голови районної ради, Олега Батюка, голови райдержадміністрації та   Жанни Народовець, керуючої  справами виконавчого комітету  Чемеровецької селищної ради.

З  нагоди 26-ї річниці незалежності України подякою Чемеровецької об’єднаної територіальної громади відзначено колективи  сільськогосподарських підприємств, які  забезпечують соціально-економічний розвиток і стабільність життя в населених пунктах селищної ради, зокрема, товариство з обмеженою відповідальністю «Оболонь-Агро», приватні підприємства «АВС Агро» та «Україна Агро – 2 С».

За високий професіоналізм,  сумлінне виконання професійних обов’язків вручено подяки депутату Чемеровецької селищної ради Віктору Пелехацькому, електрику комунального підприємства «Комунсервіс»  Сергію Гулясу, соціальному робітникуа відділу з питань соціальної політики  в селі Степанівка Чемеровецької селищної ради Лесі Найчук, в.о. старост Віталію Загородньому та Анатолію Марцінишину, діловоду загального відділу Чемеровецької селищної ради в селах Шидлівці, Криків, Вікторівка, Велика Залена, мала Зелена Надії Коруні, керівнику народного аматорського  мішаного вокального ансамблю «Свято» Василю Святу, культорганізатору Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтв Ользі Горбатюк, директору Кормильчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Олександру Смоляку, заступнику директора з виховної роботи Більської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. К.І. Геренчука Наталії Драпатій, завідувачці Бережанського дошкільного навчального закладу «Білочка» Оксані Гурал.