Хмельницька область, Чемеровецький район

З метою покращення транспортного руху

Дата: 18.05.2017 17:01

Тенденція до збільшення кількості авто на дорогах нашого селища щодня стає все більше помітною, що часом призводить до транспортного перезавантаження. Певні ділянки головних доріг смт Чемеровець перевантажені транспортом, особливо у ринкові дні,  а ситуація на перехресті біля автостанції буває досить напруженою. З метою безпечного  транспортного руху на перехресті вулиць Центральна та Гусятинське шосе слід  провести  реконструкцію  та  благоустрій кільцевої  розвязки. Саме ці питання обговорювались робочою групою, до складу якої увійшли голова Чемеровецької  райдержадміністрації Олег Батюк, Чемеровецький селищний голова Олександр Собань  та  представники  Служби автомобільних доріг  у  Хмельницькій  області .