Покращується матеріальна база харчоблоків

Дата: 05.12.2017 17:02

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань особливу увагу приділяє питанням щодо належного фінансування освітніх закладів громади для створення оптимально-зручних умов навчання та праці. У свою чергу відділ освіти, молоді та спорту селищної ради разом з контролем виконання вимог навчального процесу системно проводить контроль та вживає ряд заході щодо належного харчування дітей і утримання харчоблоків відповідно до санітарно-гігієнічних вимог. Дані питання уже неодноразово обговорювались з керівниками та кухарями освітніх закладів на нарадах, також детально вивчались проблеми і недоліки матеріального забезпечення кухонним приладдям та забезпечення приладами підігріву води кожного дитячого садочка та школи. Відповідно до виявлених недоліків, для покращення матеріальної бази харчоблоків у закладах освіти від початку навчального року відремонтовано бойлер, придбано контейнери для зберігання сипучих продуктів та відновлено водопостачання гарячої води на харчоблоці у Чорнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, придбано промислову електроплитку та оновлено водопостачання у Почапинецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, кухонну електроплиту у Хропотівський навчально-виховний комплекс, у Свіршковецький та Сокиринецький дитячі садки закуплено холодильне обладнання, також придбано змішувачі на харчоблок Кочубіївського дитячого садочка, посуд для перших та других страв в Кугаєвецьку та Жердянську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.