Чемеровецька громада підтримує «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій»

Дата: 13.12.2017 17:03

Фото без опису

12 грудня у місті Хмельницькому відбувся форум  регіонального розвитку «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій» в якому взяла  участь  делегація від Чемеровецької об»єднаної територіальної громади, очолювана селищним головою Олександром Собанем. Захід, організований Центром розвитку місцевого самоврядування, відбувся за сприяння проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» у співпраці з Хмельницькою торгово-промисловою палатою.

Форум зібрав представників об’єднаних громад, експертів та практиків місцевого самоврядування, які з досвіду  знають, що таке розвиток територій, реформа освіти, планування та залучення інвестицій тощо і готові поділитися.

У ході заходу відбулася  панельна дискусія на тему «Розумна економіка Хмельниччини», «Розумна освіта», «Розумний простір», «Розумний розвиток людського потенціалу». Форум проходив у виставковій залі, де об»єднані територіальні громади мали можливість презентувати свої території для споживачів продукції, що виробляється місцевими підприємствами,   а також  для інвесторів, що могли б сприяти  подальшому їх  розвитку.