На прийомі у селищного голови

Дата: 08.02.2018 17:03

Фото без опису

Однією з найефективніших форм діалогу селищного голови  з громадою є особисті прийоми громадян. Сьогодні  відбувся черговий особистий прийом громадян селищним головою Олександром Собанем.

Відтак,з різними проблемними питаннями на прийомі у керівника  побували мешканці сіл Біла, Кугаївці, Слобідка Смотрицька, Свіршківці, смт Чемерівці.Порушені питання  стосувалися виділення земельної ділянки під будівництвоучасникам АТО, надання матеріальної допомоги на дороговартісне  лікування, облаштування криниць, ремонт покрівель багатоквартирних будинків. Олександр Володимирович надав роз’яснення щодо проблем заявників та зазначив шляхи вирішення проблемних питань та терміни.     По закінченню прийому селищний голова поставив завдання керівникам виконавчих органів селищної радищодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення проблемних питань громадян.