Хмельницька область, Чемеровецький район

З метою омолодження скверів

Дата: 21.03.2018 17:04

Незважаючи на снігові замети,Чемеровецька селищна рада розпочала напрацьовувати на поточний рік перелік заходів прибирання, проведення  благоустрою, озеленення, поліпшення санітарного стану в населених пунктах громади. З метою забезпечення упорядкування центру селища заплановано провести видалення сухостійних дерев та омолодження каштанів скверу по вулиці Центральна. Для визначення обсягів планових робіт члени профільної комісії, що діє при виконкомі, провели сьогодні обстеження  насаджень в селищі Чемерівці. Оглянувши кущі та дерева на запланованій ділянці, задокументували встановлені факти  актом, який  буде  винесено  на розгляд  виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради.