Дитячі бесіди на серйозні теми

Дата: 05.12.2017 17:04

Фото без описуТисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу щороку активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. Рупором тематики оголошеної акції на теренах Чемеровецької громади став відділ з питань соціальної політики, що поміж усіх запланованих заходів протягом шістнадцяти днів ініціював тематичну бесіду з учнями 5-х класів Чемеровецького НВК №1, в ході якої і обговорили  у доступній для дітей формі важливі суспільні теми щодо захисту прав людини, насильства над людиною та порушення прав людини.