Громада стимулюватиме майбутніх медиків

Дата: 07.08.2017 17:05

Фото без описуПріоритетними завданнями галузі охорони здоров’я на сьогодні є  наближення до населення первинного рівня надання медичної допомоги та подальший розвиток сімейної медицини. Головна проблема  - це недостатність кваліфікованих медичних кадрів, зокрема, укомплектованість Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги сімейними лікарями - 80,8 %, з них питома вага пенсіонерів -42,1 %. Проаналізувавши стан справ керівництво Чемеровецької селищної ради  прийняло рішення про необхідність здійснення комплексу заходів, спрямованих на розв’язання проблеми та підвищення ефективності  медицини в цілому. Саме тому на минулій сесії селищної ради розглянуто  Програму, котра  сприятиме забезпеченню медичних закладів громади лікарями, та молодшими медичними спеціалістами. Затверджено склад комісії та передбачено  умови відбору випускників шкіл для вступу в Чемеровецький медичний коледж та по відбору інтернів вищих медичних навчальних закладів, фінансові витрати за навчання  котрих здійснюватимуться з селищного бюджету з місцевого бюджету. Визначено категорію претендентів – це випускники загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровецької селищної ради з високим середнім балом успішності, діти пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровецької селищної ради відповідно до законодавства України та студенти вищих медичних навчальних закладів, з якими буде укладена тристороння угода.