Хмельницька область, Чемеровецький район

Отримали методичну допомогу від спеціалістів програми ULEAD

Дата: 18.05.2017 17:07

Поступово та відповідно до напрацьовано плану заходів  Чемеровецька селищна рада наближається до дати відкриття  Центру надання адміністративних послуг. З метою реалізації успішного проекту наразі проводиться робота щодо напрацювання  інституційного забезпечення подальшої роботи адміністраторів та співпраці із суб’єктами надання адміністративних послуг. Сприяє  раціональному та ефективному процесу підготовки необхідних документів   постійний супровід координаторів програми ULEAD. Сьогодні черговий раз адміністратори віддалених робочих місць отримали методичну допомогу, яку надав спеціаліст розвитку інвестиційних проектів Сергій Закурений. Узгодивши усі напрацьовані селищною радою нормативні документи щодо утворення та модернізації ЦНАПу, працівники селищної ради отримали рекомендації для розробки інформаційних та технологічних карток.