Хмельницька область, Чемеровецький район

Екскурсія до ЦНАПу

Дата: 15.03.2018 17:07

Учням завжди цікаво знайомитись з новим та невідомим. Сьогодні виконуюча обов’язків директора Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 МНВК Тіна Собань організувала для десятикласників екскурсію до Центру надання адміністративних послуг Чемеровецької селищної ради. Дітям цікавим був той факт, що кошти на відкриття ЦНАПу та ремонт приміщення надійшли від європейських партнерів після участі в конкурсному відборі органів місцевого  самоврядування у проекті U-LEAD, що  підбір дизайну приміщення та меблів проведено відповідно до  сучасних стандартів ЄС. Керівники ЦНАПів селищної ради Олег Коробчук та райдержадміністрації Віктор Народовець ознайомили школярів з принципами роботи адміністраторів, переліком та порядком надання адміністративних послуг.