Хмельницька область, Чемеровецький район

Оперативно відновлено роботу котельні

Дата: 11.01.2018 17:07

Канікули  гарна пора для відпочинку дітей, але працівники педагогічних колективів та виконавчих органів  селищної ради відповідних напрямів активно працюють, оскільки для них стоїть завдання забезпечувати  готовність навчальних закладів до повернення школярів. Та жодні механізми не убезпечені від перебоїв у роботі.  Так вчора у Бережанській філії Чемеровецького НВК №1   сталося пошкодження лінії електромереж і внаслідок цього було призупинено подачу тепла до навчального закладу. Завдяки  організованій роботі в.о. старости Анатолія Пекарчука електромонтерами Чемеровецького РЕМу було оперативно усунено недоліки - проведено заміну кабеля для відновлення електропостачання до котельні даного закладу  та забезпечено відповідний  температурний режим.