В режимі роботи «питання - відповідь»

Дата: 27.01.2017 15:07

В числі заходів,  запланованих на 27 січня 2017 року, відбулась нарада з виконуючими обов’язки старост та діловодами. До  порядку денного наради  включено питання, обговорення  яких сприятиме належному рівню організації роботи посадових осіб у населених пунктах селищної ради . Юристом Чемеровецької селищної ради Романом Приймаком роз’яснено  порядок ведення нотаріальних дій виконуючими обов’язки старост. Районний військовий комісар Павло Джигун довів вимоги керівних документів щодо ведення військового обліку відповідно змін у законодавстві та напрацювання системи подання звітності.  Про актуальні питання реєстрації актів цивільного стану розповіла начальник Чемеровецького районного відділу державної реєстрації  актів цивільного стану Тетяна Лисак. Розглянуто  також питання реєстрації та  зняття з реєстрації місця проживання та порядок оформлення документів для паспортів та про застосування Інструкції з діловодства селищної ради та діловедення зі зверненнями громадян.

Підсумки наради підвів Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, який озвучив ряд завдань для спільного вирішення відділів апарату селищної ради, її  виконавчого комітету та в.о. старост у населених пунктах підвідомчої території.