Безпека руху на дорогах – це важливо

Дата: 04.12.2017 17:08

З ускладненням погодних умов – випаданням мокрого снігу та ожеледицею – значно ускладнюється рух транспорту на усіх дорогах. Частина доріг на території населених пунктів громади перебуває на обслуговуванні Райавтодору, а стан  сільських доріг – під контролем селищної ради. З метою того, щоб вирішувати питання безпеки руху автотранспорту на цих шляхах,  Чемеровецькою селищною радою укладено договір з Долинівським кар»єром на придбання на даний час 500 тонн відсіву для підготовки технічної суміші підсипочного матеріалу. До цього часу понад 200 тонн вже вивезено в населені пункти громади. Сьогодні завдяки сприянню керівника Сокиринецького відділку «Оболоні – Агро» Олега Чайковського у позитивному вирішенні питання забезпечення транспортом, відсів ще  завезено у Сокиринці та Почапинці.