Навчалися ефективно комунікувати

Дата: 19.03.2018 17:09

На  запрошення Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня сьогодні до громади завітала радник з питань комунікації  Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування,  головний редактор сайту"Є" Алла Собко. Для аудиторії,серед якої були керівники виконавчих органів селищної ради,  тренер Центру запропонувала обговорити тему організації ефективної комунікації, її зовнішні і внутрішні фактори, надала практичні поради якефективно доносити інформацію та бути почутими різними цільовими групамиза допомогою Інтернет-технологій та засобів масової інформації. Потрібна у щоденній діяльності у доступній формі подана інформація надалі буде ефективно використовуватися з метою удосконалення форм та методів висвітлення роботи селищної ради та напрямків розвитку територіальної громади.