Хмельницька область, Чемеровецький район

З метою розвитку інфраструктури Чемеровецької громади за кошти державного бюджету

Дата: 16.08.2017 17:09

В ході підготовки до чергового засідання виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради та напрацювання проекту рішення щодо погодження визначених об’єктів, реалізація яких відбудеться за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.  З метою забезпечення виконання заходів програми соціально-економічного та культурного  розвитку Чемеровецької селищної ради на 2017 рік в частині виконання заходів щодо встановлення  вуличного освітлення у кожному населеному пункті, попередньо обговорювалась можливість його виконання за кошти згаданої субвенції. Саме ці питання сьогодні обговорювались в ході робочої зустрічі селищного голови Олександр Собань з виконуючими обов’язки старост в селах Біла, Хропотова, Почапинці, Красноставці та Слобідка-Смотрицька. У цих населених пунктах встановлення вуличного освітлення наразі на стадії виготовлення проектно-кошторисної документації.