Для розвитку інфраструктури громади

Дата: 05.07.2017 17:10

Фото без описуЗ метою виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07 червня 2017 року №410 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад» Чемеровецькою селищною радою напрацьовано перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції державного бюджету. Заплановані заходи, що сприятимуть соціально-економічного розвитку територіальної громади виходять за межі виділених для селищної ради коштів в сумі 9357,3 тис.грн., але і ці кошти є суттєвою допомогою для бюджету. За кошти виділеної субвенції заплановано придбати грейдер для обслуговування населених пунктів Чемеровецької селищної ради,  спеціалізовані автобуси для перевезення школярів, провести капітальний  ремонт даху та відмостки Черчецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  будівлі Свіршковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та будівлі Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів, будівництво водозабірних свердловин в населених пунктах Почапенецької сільської ради, реконструкцію та модернізацію приміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1   "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат " в смт.Чемерівці ,вулиця Центральна 46 " в рамках реалізації Концепції "Нова українська школа".