Створюємо в селі Біла віддалений центр обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян

Дата: 16.05.2017 17:10

Фото без опису

Чемеровецька селищна рада реалізувала черговий захід плану дій щодо забезпечення покращення умов надання послуг соціальними робітниками для осіб, які опинились в скрутних життєвих обставинах.

Протягом двох днів в селі Біла соціальні робітники навколишніх населених пунктів, зокрема,Чорної, Антонівки та Степанівки власними силами проводили поточний ремонт в приміщенні, яке буде використовуватись як  віддалений центр обслуговування  одиноких та одиноко проживаючих громадян. На базі  цього приміщення  будуть облаштовані місця та створені умови для надання побутових послуг, а також для проведення кущових нарад, семінарів та навчань.

Вирішення цього питання стало можливим завдяки фінансовій підтримці проекту  селищним головою Олександром Собанем та організації робіт на місцевому рівні в.о. старости Василем Горуком.