Переглянули тарифи на послуги КП «Комунсервіс»

Дата: 28.11.2017 17:12

Фото без описуНа минулому засіданні виконавчого комітету Чемеровецької селиної ради отримали погодження  рішення про внесення змін  до рішень виконкому, прийнятих у серпні поточного року щодо вартості погодинних платних послуг, що надаватимуться КП «Комунсервіс» при роботі трактора Беларус-320.4, відтепер, відповідно до кошторисних розрахунків  для фізичних та юридичних осіб послуги транспортування причіпа з вантажем будуть коштувати 173,85  гривень, прибирання трактором  снігу відвалом і щіткою – 131,50 гривень, послуги кваліфікованого працівника при проведенні електромонтажних робіт для фізичних та юридичних осіб в сумі – 278,58 гривень. Підвищення ціни на дизельне паливо привели до необхідності перерахунку вартості погодинних платних послуг. Година роботи для фізичних та юридичних осіб екскаватором МТЗ 82.1.26 «Борекс» коштує 377,21 гривень, автокраном КС 2571-А в сумі – 551,30 гривень, трактором ЮМЗ-6 на прибиранні снігу – 34,20 гривень, трактором Т-40 – 243,17 гривень, сміттєвозом КО-431 на базі ЗІЛ-130 – 713,82 гривень, асенізаторним автомобілем на базі ГАЗ-3307 – 355,08 гривень.