У Чемеровецькій НВК №1 відбулись козацькі забави

Дата: 12.10.2017 17:12

Фото без описуДля учнів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа I-III ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат» проведено виховний захід до Дня українського козацтва на тему: «Тої слави козацької повік не забудемо». Учні мали змогу ознайомитися з періодом козаччини на Україні, заснуванням Запорізької Січі, українськими гетьманами та клейнодами, переглянувши відеофрагменти.  Урочисто та велично вони виконали пісню «Козацькому роду нема переводу». Славні хлопці-козаки класу демонстрували свою силу, спритність, кмітливість та винахідливість під час проведення конкурсів «Повзунець», «Проскакати на коні», «Силачі», «Розвідники», «Написати листа козачці» тощо і отримували медалі.  Свято пройшло в гарному настрої. Хай же козацькому роду не буде переводу!