Переймаємо досвід інших і розповідаємо про себе

Дата: 20.07.2017 17:13

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань взяв участь у складі делегації від Хмельниччини у міжрегіональному кластерному тренінгу «Децентралізація та інновації в розвитку ОТГ», який проходив 18-20 липня у місті Рівному. Захід проводився в рамках реалізації ІІІ фази Проекту ЄС/ПРОО» Місцевий розвиток орієнтований на громаду» за участі представників із 7 областей, окрім нашої – Івано-Франківська, Закарпатська, Волинська, Тернопільська, Чернівецька та Рівненська.В ході ділового спілкування було обговорено питання про напрямки підтримки розвитку ОТГ на принципах інноваційного врядування, проаналізовано  впровадження реформи з децентралізації на прикладі Рівненської області, створення Центрів культури та дозвілля в Теребовлянській ОТГ Тернопільської області, Центрів безпеки громади  на Івано-Франківщині,  функціонування індустріального парку на Волині, Центру надання адмінпослуг – на Рівненщині. Цікаво було почути учасникам тренінгу інформацію про запровадження системи «Розумне село» на Закарпатті. Практичне заняття було проведено  з розумних технологій в ОТГ (позитивний приклад розвитку інструментами інноваційного врядування). Також учасників кластерного зібрання  ознайомлено з досвідом роботи місцевої ОТГ з розвитку міжнародного партнерства у різних сферах життя громади(безпека, молодь, освіта, медицина, культура). Велике враження справила екскурсія по історико-культурному заповіднику «Дубенський замок»