В Красноставцях відбувся звіт виконуючого обов’язки старости

Дата: 01.03.2018 17:15

Відбувся черговий звіт виконуючого обов’язки старости, цього разу говорили про досягнення, проблеми та перспективи старостинськогоокругу в селі Красноставці. Спортивна зала Красноставської загальноосвітньої школи зібрала чимало охочих селян послухати виступ в.о. старости  Дем’яна Коваля та задати питання очільнику громади Олександру Собаню, який також був присутній на заході.  Учасникам зустрічі доведено цифри використання бюджетних коштів та залучених інвестицій на розвиток інфраструктури села та плани, які будуть реалізовуватись у поточному році. На зібрання також завітав представник місцевого агроформування, директор Красноставського відділку товариства «Волочиськ Агро» - Денис Гордій. Небайдужі мешканці озвучували нагальні питання життя села, зокрема, щодо завершення робіт по проведенню водогону по усіх вулицях та його узаконення, а також вивозу сміття від домогосподарств. Останнє вдалось відразу вирішити, оскільки інвестор погодився взяти на себе фінансові витрати збору та вивозу твердих побутових відходів два рази на місяць.