Тиждень нарад та методичних напрацювань

Дата: 24.10.2017 17:17

Фото без описуНа кожен день цього робочого тижня методистами відділу освіти молоді та спорту Чемеровецької селищної ради  заплановані наради, засідання та методичні ради з учителями з усіх навчальних предметів. Сьогодні  на базі Чемеровецького НВК №1 відбулася  інструктивно – методична нарада з учителями початкової школи(1-2 класи). Педагоги познайомилися з позитивними напрацюваннями в питаннях модернізації змісту і форм роботи початкової школи в умовах компетентної парадигми освіти  та Концепції нової української школи. Також було проведено  засідання творчих груп вчителів біології та хімії. Вчителями – предметниками розглянуто структуру компетентно-орієнтованого уроку та методику розроблення завдань для уроків біології та хімії. Крім цього, окреслено завдання з питань підготовки матеріалів на виставку педагогічних ідей.