Хмельницька область, Чемеровецький район

На сесії селищної ради

Дата: 14.03.2018 17:19

Напередодні проведення вісімнадцятої сесії Чемеровецької селищної ради під час роботи постійних комісій депутати внесли певні корективи до напрацьованого проекту порядку денного в результаті чого на пленарному  засіданні заслухано 89 питань. На сесії погодження депутатів отримали два кадрові питання, про затвердження Повар Юлії Миколаївни на посаді заступника селищного голови та призначення Мельник Людмили Михайлівни на посаду  директора «Чемеровецького центру культури, дозвілля і мистецтва». Одноголосно підтримали перелік рішень що стосувались оптимізації закладів освіти і культури, внесення змін до бюджету, впорядкування орендних відносин. Визначились з місцем для проведення вуличної, виїзної (сезонної) торгівлі в смт Чемерівці по вул.Гусятинське шосе та по вул. Центральній на території автостоянки біля ринку та Концепцією розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території селищної ради. Значна частина питаньстосувалися врегулювання земельних відносин.