Зроніть сльозу - і хай не згасне свічка

Дата: 25.11.2017 17:21

Фото без описуСьогодні 25 листопада українці і світ, як і кожного року, вшанують пам’ять вбитих Голодомором 1932-33 років. До жалобних заходів, що традиційно проходять в цей день в селищі Чемерівці долучилися і працівники селищної ради. Учасники заходу поклали квіти до Пам»ятного знаку жертвам Голодоморів у селищному парку, запалили пам»ятні лампадки, виклавши символічний хрест, в знак вшанування безневинно загиблих у лихоліття Голодомору, взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та склали спільну молитву про їх вічну пам»ять.

Лейтмотивом заходу звучали слова:“Голодомор – це помста за свободу. Українців карали смертю за здобуту незалежність від імперії.   Але режим не зумів досягти головного – Україну не зламали тоді і не зламати повік».

Після цих поминальних урочистостей у кожному вікні будівлі селищної ради замиготіли лампадки  - «Свічки Пам»яті».

Поминальні заходи з вшанування пам»яті  жертв Голодоморів відбулися в усіх населених пунктах громади.