Заохочення та стимулювання обдарованих та талановитих дітей

Дата: 14.03.2018 17:21

Досягнення та здобутки наших дітей на Всеукраїнських та обласних учнівських олімпіадах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах налаштувала очільників Чемеровецької громади вжити заходів до матеріального стимулювання учасників та переможців. На останньому засіданні виконавчого комітету Чемеровецький селищний голова Олександр Собань,  заручившись підтримкою членів виконкому, доручив відділу освіти, молоді та спорту напрацювати Положення про відповідне преміювання юних талантів. Сьогодні дане питання отримало підтримку від депутатів селищної ради і  з метою стимулювання шкільного активу до участі у науковому і творчому житті затверджено Положення про призначення та виплату одноразової премії обдарованим та талановитим учням закладів загальної середньої освіти Чемеровецької селищної ради.

Відповідно до прийнятого Порядку призначення одноразової премії щорічно до 1 червня – Дня захисту дітей будуть нагороджуватись переможці  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапу Малої академії наук України, призери Всеукраїнських та обласних конкурсів художньо-естетичного напряму  та Всеукраїнських та обласних в індивідуальній формі змагань, включених до єдиного календарного плану спортивних змагань Міністерства молоді та спорту.