Сільський музей – важливий засіб навчально-виховної роботи

Дата: 25.10.2017 17:21

Фото без опису

Відділом культури та туризму Чемеровецької селищної ради сьогодні проведено нараду з працівниками сільських закладів культури, зокрема, керівниками сільських музеїв, клубними працівниками та бібліотекарями. Темою зібрання стало обговорення важливого питання – методичних рекомендацій щодо засад діяльності музейних закладів. Актуальність його полягає у врахуванні в організації музейної роботи аспекту декомунізації. В ході спілкування наголошувалося на тому, що «музейні заклади, музейна педагогіка як важливі виховні засоби повинні нести правдиві знання про історичне минуле нашого народу, його боротьбу за волю та державну незалежність».

Також на зібранні працівників культури вирішувалося питання проведення на достойному організаційному рівні фестивалю «Доторкнися до душі свого народу».