Взяли участь у рейді-обстеженні з легалізації праці

Дата: 10.01.2018 17:22

Фото без опису

Важливим напрямом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин. Здійснення ефективного відповідного контролю є вкрай необхідним не тільки для забезпечення трудових гарантій найманих працівників, але й для наповнення фондів соціального страхування та місцевих бюджетів всіх рівнів.

Одним з дієвих механізмів легалізації трудових відносин є проведення рейдів, обстежень та вивчень робочими групами з питань легалізації виплат заробітної плати та трудових відносин.

Сьогодні районна робоча група, у складі якої були і спеціалісти виконавчих органів селищної ради, провела перевірку  по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на Чемеровецькому ринку без державної реєстрації, а також нелегальних перевізників, що працюють у селищі.