Хмельницька область, Чемеровецький район

Снігопад був передбачуваний – і готовність була забезпечена

Дата: 09.02.2018 17:33

Напередодні метереологічні служби попереджали про ускладнення погодних умов. У зв»язку з цим учора керівництвом селищної ради було проаналізовано готовність до дій за екстремальних погодних умов і у Чемерівцях, і , найголовніше, у населених пунктах громади, адже треба було передбачити,  усі заходи,  щоб не допустити припинення або порушення руху транспорту на під»їзних, сільських дорогах та вулицях.  За ніч випало дійсно досить багато снігу. Ісьогоднішній ранок для працівників комунального підприємства «Комунсервіс»  та виконуючих обов’язки старост населених пунктів громадирозпочався з активної роботи по його розчищенню.  В черговий раз громада відчула підтримку орендарів земель в населених пунктах, за їх сприяння у залученні місцевої снігоочисної техніки проблем щодо руху автомобільного транспорту не виникло. Техніка «Комунсервісу» працювала на під»їзді до Залуччя та у Степанівці. Про Чемерівцях ці роботи тривають і досі.