Одиноким підопічним – особливу увагу

Дата: 14.02.2018 17:37

Обслуговування  одиноких та одиноко проживаючих осіб похилого віку, а також інвалідів, які не здатні до самообслуговування, у населених пунктах Чемеровецької селищної ради  здійснюють соціальні робітники відділу з питань соціальної політики. З метою  надання вчасної та повної підтримки даним  категоріям громадян працівники  відділу Людмила Кузнєцова та Алла Данілова здійснили виїзд у с.Кочубіїв. Під час виїзду розглянуто звернення  Євгенії Кудринецької, 1932р.н, учасника війни, яка виявила бажання скористатися соціальними послугами, що надає відділ. В присутності соціального робітника Ганни Мельшенкер,  з громадянкою проведено бесіду, надано консультації, визначено індивідуальні потреби у наданні соціальних послуг та складено індивідуальний план.

Також працівниками відділу обстежено умови проживання та якість надання соціально-побутових послуг   ще чотирьом особам, які знаходяться на обслуговуванні у відділі. В результаті перевірки встановлено, що даний соціальний робітник надає послуги згідно графіка та індивідуальних планів роботи, а саме: прибирає приміщення, подвір`я, допомагає у приготуванні їжі, закуповує та доставляє продукти харчування, доставляє воду, медикаменти, оплачує комунальні платежі, надає інші послуги за потребою. Підопічні вдячні за її працю, турботу та піклування  і просто за людяність і увагу.