Підвищували фаховий рівень адміністратори та реєстратори ЦНАПу

Дата: 07.02.2018 17:47

Фото без опису

Сьогодні з метою надання методичних рекомендацій у Центр надання адміністративних послуг Чемеровецької селищної ради  завітали  представники  Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області: -начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів, управління Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області - Світлана Кадимова, та начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань управління головного територіального управління  юстиції у Хмельницькій області - Наталя Іванова.

В ході ділового спілкування адміністраторам ЦНАПу надано  актуальну інформацію про внесені зміни  до чинного законодавства з питань державної реєстрації, висвітлено питання удосконалення державної реєстрації права власності на земельні ділянки, порядок державної реєстрації права власності у разі втрати чи зіпсування документів, що посвідчують право власності, роз'яснено спосіб обчислення реєстрації строку права оренди земельних ділянок, а також особливості державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Державним реєстраторам надано методичні рекомендації щодо проведення реєстраційних дій у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також речових прав на нерухоме майно.