Забезпечимо діткам комфортні умови

Дата: 20.09.2017 17:50

Десь це обходиться косметичними ремонтними роботами, а в даному випадку підхід капітальний. Сьогодні розпочався капітальний ремонт внутрішньої системи опалення  в  Чемеровецькому  ДНЗ  №1 «Дзвіночок».                     Діюча до цього часу система опалення була  затратною  та малоефективною, і  не ремонтувалася вона з моменту введення закладу в експлуатацію.  Звісно, що вона застаріла, внутрішні стінки радіаторів опалення заповненні так званим «шлаком», який утворився в результаті корозії металу. Це в свою чергу не забезпечує належної циркуляції води в системі опалення і зменшує коефіцієнт тепловіддачі. Також, щорічно, в дитячому садочку проводяться поточні ремонти приміщень із обов’язковим фарбуванням радіаторів опалення, шар фарби  в свою чергу також зменшує коефіцієнт тепловіддачі.

Встановлення нових біметалевих радіаторів опалення та поліпропіленових труб дасть ряд переваг, по – перше, підвищиться коефіцієнт тепловіддачі, по – друге, зменшиться об’єм води, яка буде подана в систему опалення, що в свою чергу забезпечить економію енергоносіїв та створить належний температурний режим в закладі, і найголовніше - забезпечить комфортне перебування 87 вихованцям садочка. Вартість даних робіт становить 719 тис. грн.