Нова українська школа - реалії та перспективи

Дата: 12.09.2017 17:56

Фото без опису

Сьогодні  в актовій залі Будинку школярів відбувся семінар заступників з навчально-виховної роботи на тему: «Інформаційно-освітнє середовище як умова налагоджнення успішної взаємодії з педагогами для забезпечення реалізації ідей Концепції нової української школи».  Начальник відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Ірина Качуріна наголосила на основних акцентах щодо організації навчально-виховного процесу в закладах Чемеровецької селищної ради на новий 2017-2018 н.р.   Працюючи в групах «Умотивований вчитель» (модератор - Валентина Колодій), «Життєві комптентності» (модератор - Леся Дудко), «Педагогіка партнерства» (модератор - Оксана Пазинюк), «Виховання на цінностях» (модератор - Тетяна Антецька), «Нове освітнє середовище» (модератор -Олександр Колесник), «Орієнтація на учня»( модератор - Світлана Приймак) заступники намагалися охарактеризувати основні 6 компонентів Концепції нової української школи. В ході семінару учасники виробили методичні рекомендації щодо оновлення змісту методичної роботи школи  з метою підвищення якості навчально-виховного процесу.

Після семінару відбулася інструктвно-настановча нарада, на якій завідувач методкабінетом Валентина Колодій та профільні методисти закцентували увагу присутніх на змінах до програм з предметів та  веденні шкільної документації педагогами загальнооосвітніх навчальних закладів.