Формування життєвих компетентностей дошкільників

Дата: 15.02.2018 17:58

Під такою назвою 14 лютого на базі Свіршковецького та Демковецького закладів дошкільної освіти відбулася нарада-семінар за участі працівників відділу та завідувачів дитячих садочків. Учасники зібрання відвідали заняття у середній групі, в ході якого вихователь Федчишина Н.А.вміло організувала з дошкільнятами через активні форми роботи мандрівку «Країною Доброти».

Разом з вихованцями Демковецькогодошкільного закладу усі занурилися в дивовижний світ «Кохання по-дитячому» під час виховного заходу, який організувала вихователь Вітко В.В.

Крім того завідувачами Бортняк О.М. та Маковською Т.І. проведено спільне засідання педагогічної ради з питання «Формування духовно-моральних цінностей в дітей дошкільного віку».

Також нагальні питання діяльності закладів дошкільної освіти  було розглянуто під час наради в якій взяв участь перший заступник селищного голови Юрій Войтов.