Ініціативи депутатів Чемеровецької селищної ради

Дата: 25.04.2017 17:58

Фото без описуДепутатами  Чемеровецької селищної ради на минулій сесії  винесено на розгляд  питання щодо визначення  законності вирубки лісу в населених пунктах громади ЧСЛО «Агроліс». Валентин Гривнак,  депутат виборчого округу №16 (с.Почапинці), звернувся до Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня з пропозицію вивчити та сприяти вирішенню озвученої проблеми. Учора робоча група в складі першого заступника селищного голови Юрія Войтова, заступника Чемеровецької районної ради Лариси Лук’янової,  начальника відділу  житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Геннадія Голика, виконуючого обов’язки старости в селі Почапинці Віталія Загороднього та залучивши директора лісового підприємств Болеслава Франковського здійснили виїзд на місцевість для того, аби визначити питання по суті. В ході робочої поїздки директор ЧСЛО «Агроліс» озвучив зобов’язання восени висадити на вирубаній ділянці лісу сажанці молодої модрини, а до літа облаштувати в селі Почапинці нову зону відпочинку.