Проєкт від 20.10.2023

Дата: 20.10.2023 15:56

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради "Про виконання селищного бюджету Чемеровецької селищної ради за 9 місяців 2023 року".

2. Про погодження проекту рішення селищної ради "Про внесення змін до бюджету Чемеровецької селищної ради на 2023 рік".

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 22 грудня 2022 року №4 "Про затвердження Програми заходів національного супротиву, організації мобілізації, забезпечення життєдіяльності та функціонування Чемеровецької територіальної громади в умовах воєнного стану на 2023 рік".

4. Про погодження проєкту Програми профілактики адміністративних правопорушень та покращення забезпечення громадського правопорядку для жителів Чемеровецької територіальної громади Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2024-2025 роки.

5. Про організацію роботи соціальних робітників відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради.

6. Про розгляд заяви громадянки Савенко А.О.

7. Про взяття на квартирний облік Войнаровського Б.О.

8. Про взяття на квартирний облік Прокопів С. М.

9. Про відібрання малолітнього.

10. Про влаштування малолітнього.

11. Про відібрання малолітнього.

12. Про влаштування малолітнього.

13. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

14. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина

15. Про надання дозволу громадянці на вчинення правочину.

16. Про надання дозволу громадянці на вчинення правочину.

17. Про надання дозволу громадянці на вчинення правочинів щодо нерухомого майна.

18. Про надання дозволу громадянці на вчинення правочинів щодо нерухомого майна.

19. Про встановлення ПП «Екогеологія» тарифу на теплову енергію для бюджетних установ (організацій) та комунальних підприємств селища Чемерівці на опалювальний сезон 2023-2024 років.

20. Про встановлення КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради тарифу на відшкодування собівартості опалення природнім газом 1м2 житлової площі гуртожитку по вулиці Героїв Майдану, 6 смт Чемерівці на опалювальний сезон 2023-2024 років.

21. Про надання дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах Чемеровецької територіальної громади.

22. Про списання житлового фонду по вулиці Зарічна будинок 75 села Андріївка.

23. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Бережанка, вул. Садова, 28.

24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Свіршківці, вул. Новоселицька, 28.

25. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Демківці, вул. Дружби, 68.

26. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Летава, вул. Бойка, 54.

27. Про надання погодження на розміщення цирку - шапіто «WONDERLAND» на території смт Чемерівці.