Методичний інтенсив
17 листопада у стінах Чемеровецького ліцею №2 відбулася зустріч учителів української мови та літератури громади з професійною потужною командою педагогів навчально-виховного комплексу №3 міста Кам’янця-Подільського, директором якого є Оксана ТОКАР. Ця зустріч була довгоочікуваною і не випадковою, адже у цьому закладі за концепцією Нової української школи навчаються не тільки 5-6 класи, але й семикласники. На сьогодні для пілотних класів уже створено освітні програми, діти працюють з новими підручниками (щоправда тільки електронними), а вчителі – практикуються в оцінюванні учнів та розвитку в них компетентностей, передбачених НУШ. Щоправда, на перешкоді стає чимало викликів: спочатку – пандемія COVID-19, потім тривале дистанційне навчання, воєнний стан, повітряні тривоги, відключення електроенергії… Досвідом, як впоратися з цими випробуваннями, ділилися Наталя ІВАНЕНКО - заступник директора з навчальної роботи, Олена ПОКОРНА та Жанна ВАРЛАМОВА – учителі української мови та літератури, Ірина ГНАТЮК – вчитель історії.
Освітяни Чемеровеччини вдячні колегам за їх бажання поділитися своїми професійними секретами та за щире емоційне спілкування.