Ще одна непоправна втрата…

Дата: 29.11.2023 17:11

Фото без описуЧемеровеччину знову сколихнула страшна звістка – у боротьбі з російськими окупантами, виконуючи свій військовий обов’язок, в районі населеного пункту  Вербове  Запорізької області загинув наш земляк, житель села  Юрківці –  Теслюк Павло Олександрович, 07.08.1978 року народження. Павло  закінчив  9 клас Юрковецької школи, а 10-11 клас – Чемеровецької ЗОШ №2. У 1996- 1998 роках  проходив строкову військову службу на посаді старший водій. Потім навчався столярній справі. Працював на Юрковецькому цегельному заводі. У березні 2023 року пішов захищати Україну від  російських окупантів.

Відповідальний, добросовісний та завжди врівноважений – таким запам’ятали  його односельці, таким Герой і залишався під час оборони  нашої держави від ворога. Загинув Павло Олександрович 18 листопада під час артилерійського обстрілу, отримавши поранення несумісне з життям.

В цю гірку мить ми усією громадою висловлюємо співчуття брату Олександру, поділяємо горе  родини та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Ми будемо пам’ятати про подвиг  Павла Теслюка і всіх військових, які загинули, захищаючи від ворога нашу Україну.

Вічна пам’ять та уклінна дяка!

Слава воїну-захиснику Батьківщини!

Похорон загиблого військовослужбовця Теслюка Павла Олександровича відбудеться 01 грудня в селі Юрківці о 12.00.