Марафон інтелектуальних змагань продовжується …

Дата: 16.01.2024 16:43

Фото без опису      13 січня  стартував ІІІ ( обласний )  етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів  першим, відбірковим туром   з історії. Виконавши в онлайн- режимі тести за зразком НМТ  члени команди юних істориків Чемеровеччини  набрали відповідну кількість балів та  всі пройшли у ІІ тур обласної олімпіади. Підтвердили звання найкращого:  Горбач Богдана з Летавського ліцею ( вчителька Світлана Зубик) , Бужак Анастасія з Свіршковецького ( вчителька Валентина Мельник), Шатковський Максим з  Чемеровецького ліцею №1 ( вчитель Микола Пушкаренко) та Ангеліна Гонта з Кугаєвецького закладу  загальної середньої освіти (вчителька Ольга Повар). Попереду інтенсивна підготовка та участь у вирішальних випробуваннях! Бажаємо успіхів та перемог!