Наші школярі – переможці та призери Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

Дата: 30.01.2024 16:03

Фото без опису  На виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  відбувся обласний етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»,. До розгляду в конкурсі подано роботи, присвячені національно- визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність, та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Епіграфом до творчих робіт стали  слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже» («До Основ’яненка»). Творчі роботи  здобувачів освіти  Чемеровецької селищної раи - переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу в номінації  «Історія України і державотворення»  вибороли І місцеБужак Анастасії – учениці 9 класу Свіршковецького ліцею, вчителька Валентина Мельник , два ІІ місця – Горбач Богдани -  учениці   8 класу Летавського ліцею, вчителька  Світлана Зубик, та Гонти Ангеліни – учениці 11 класу Кугаєвецького ліцею, вчителька Ольга Повар. Диплом ІІІ ступеня за роботу « Героїзм  від Шевченка до Мацієвського, від малого до старого- Героїзм українського народу»  отримав учень 9 класу Жердянського ліцею Сухар Матвій , який написав  науково- дослідну роботу під керівництвом Ірини Сухар.

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу та  результативної участі у ІV   етапі!!!