У єдності – наша сила!

Дата: 16.02.2024 12:41

Фото без опису Сьогодні в Україні відзначається  День єднання, який був започаткований  16 лютого 2022 року.  Ідея   виникла на початку лютого 2022 року, коли з’явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.   Два роки тому заходи були  організовані та проведені з метою посилення консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз.   Сьогодні, в умовах війни, це державне свято є символом не лише єдності та солідарності українського народу, але й нашої стійкості та непереможності. Заходи, приурочені Дню єднання, відбулися сьогодні на Центральній площі Чемеровець біля Пам’ятного знака борцям за Незалежність. Учасниками стали депутати селищної ради, старости населених пунктів громади, керівники комунальних установ та представники громадськості. На урочистостях був присутній Почесний громадянин Чемеровець, учасник російсько-української війни, бригадний генерал Збройних Сил України Олег Олександрович Нечаєв.