На засіданні виконавчого комітету селищної ради

Дата: 21.03.2024 17:04

Фото без опису  Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. До розгляду було заплановано 29 питань. Серед основних -  погодили проєкт рішення селищної ради «Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у Чемеровецькій селищній територіальній громаді» та зміни до бюджету,  проєкт Програми цивільного захисту населення і території Чемеровецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2024-2026 роки, спланували заходи  щорічної акції «За чисте довкілля», заслухали звіт директора  Чемеровецької школи мистецтв селищної ради про діяльність закладу.

Крім того члени виконкому схвалили рішення «Про утворення Комісії по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання «Мати-героїня», ряд інших соціальних та господарських питань.