Проєкт 11 березня 2024

Дата: 27.03.2024 15:54

Порядок денний засідання виконавчого комітету

1. Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у Чемеровецькій селищній територіальній громаді».

2.Про погодження проєкту рішення селищної ради «Про внесення змін

до селищного бюджету Чемеровецької  селищної територіальної громади на 2024 рік».

3.Про діяльність Чемеровецької школи мистецтв.

4.Про погодження проєкту Програми захисту населення і території Чемеровецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2024-2026 роки.

5.Про створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Чемеровецької територіальної громади.

6.Про стан утримання фонду захисних споруд цивільного захисту територіальної громади та їх готовність до використання за призначенням підприємств, установ, організації на території Чемеровецької селищної територіальної громади.

7. Про утворення комісії по наданню матеріальної допомоги окремим категоріям громадянпри виконавчому комітеті Чемеровецької  селищної ради

8. Про затвердження номенклатури та обсягів накопиченого місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2024 рік.

9. Про  надання  дозволу на  видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в населених пунктах громади.

10. Про утворення  Комісії по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

11. Про взяття на квартирний облік Монастирського Романа Сергійовича.

12. Про взяття на квартирний облік Монастирського Михайла Сергійовича.

13. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, неповнолітній Рябовіл Д.А.

14. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітньому Рябоволу Г.А.

15. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, неповнолітньому  Горшкову Г.Ю.

16. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній Степчук С.Д.

17. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна громадянці Паранюк Н.В.

18. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

19. Про списання приватного житлового фонду по вулиці  Шухевича, 17 села Вишнівчик.

20. Про надання дозволу громадянці Ялосі  Тетяні  Миколаївні  на перепоховання  її  матері Перекрестової Равіди Кадірівни.

21. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Андріївка, вул. Зарічна, 38.

22. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Біла, вул. Свободи, 53.

23. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Вишнівчик, вул. Садова, 4.

24. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Вишнівчик, вул. Садова, 6.

25. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Ямпільчик, вул. Центральна, 155.

26. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Криків, вул. Надзбручанська, 38.

27. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Кормильча, вул. Грушевського, 28

28. Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Жердя, вул. Центральна, 18

29. Різне.