Чемеровецька селищна територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

І знову в центрі уваги освітян- професійний розвиток педагогів

Дата: 04.04.2024 16:38
Кількість переглядів: 118

Фото без опису  Вже стали традиційними зустрічі педагогів Чемеровеччини  з викладачами Хмельницького  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка.  Методичний інтенсив  для різних категорій учителів   забезпечив  тісне та ефективне спілкування  з питань впровадження  основних положень Нової української школи , сучасних підходів до викладання навчальних предметів, нових форм та методів освітнього процесу, а також  результативності  діяльнісного підходу Державного стандарту  базової середньої освіти.  В рамках  проведення методичного інтенсиву 02 квітня 2024 року   сертифікований тренер  Катерина Загородна працювала із вихователями ГПД та  асистентами учителів з питання «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» від The LEGO Foundation.

 04-05 квітня  2024 року  для вчителів початкових класів  викладачем ХОІППО Антоніною Галас   проводиться сертифікований семінар- тренінг  «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у початковій школі»  Навчання вчителів реалізується ГС «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE) і Уряду Японії.

 Підтримка професійного розвитку педпрацівників – вектор співпраці інституту і відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради.

4 квітня Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка проведено другий методичний інтенсив у цьому навчальному році для освітян Чемеровецької громади.

Учасники заходу мали можливість вдосконалити навички і поглибити професійні знання, обмінятись ідеями і практиками з реалізації завдань концепції Нової української школи в умовах сьогодення.

Проблемні питання зустрічей у локаціях спрямовувались на підтримку професійної діяльності педпрацівників в умовах компетентнісної освіти, окреслені з урахуванням запитів територіальних професійних спільнот, зокрема:

- забезпечення ефективного управлінського супроводу впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти у закладі освіти (заступники директорів ЗЗСО, модератор Кошка О.А.);

- організація роботи учителя з виявлення і подолання освітніх втрат (вчителі початкових класів, тренер Галас А.В.);

- практичні аспекти створення навчальних програм на основі модельних та розробка календарних планів з реалізації змісту природничої освітньої галузі в 7-9 класах Нової української школи (вчителі хімії, модератор Буймістер Л.В.);

- результати навчання в НУШ: практичні аспекти роботи учителя (вчителі історії, модератор Кенц Г.І.);

- формування наскрізних умінь на уроках філологічних дисциплін: реалізуємо вимоги нового Державного стандарту базової середньої освіти (учителі української мови і літератури, модератор Манзюк С.А.);

- сучасні підходи до викладання інтегрованого курсу «Здоров'я, безпека та добробут» в НУШ (вчителі основ здоров’я, інтегрованого курсу «Здоров'я, безпека та добробут», модератор Гіджеліцька Т.В.);

- використання ІКТ та електронних освітніх ресурсів у професійній діяльності вихователя ЗДО (вихователі ЗДО, модератор Кулик О.О.).

Педагогічні працівники закладів освіти громади усвідомлюють виклики, пов’язані з реалізацією компетентнісної освіти, навчаються, експериментують, відкриті до співпраці і співдії з колегами області і України, власним прикладом утверджують національні ідеї, активною волонтерською діяльністю наближають перемогу у війні, вірять у своїх учнів і створюють умови для їх розвитку.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь