Успішна проєктна діяльність - шлях до надання якісних адміністративних послуг

Дата: 11.06.2024 18:13

Фото без опису  Сьогодні в Чемеровецькій селищній раді відбувся захід в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення»  , який впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Мета заходу  - зміцнення потенціалу ЦНАПів в умовах кризового реагування та відновлення задля надання якісних адміністративних послуг , підвищення обізнаності учасників про Цілі сталого розвитку ( ЦСР) ,зміцнення партнерств та імплементації місцевих ініціатив для досягнення ЦСР.

Учасники заходу – представники влади,  представники Програми розвитку ООН в Україні,регіональні та місцеві експерти з надання адміністративних послуг та працівники ЦНАПів   Хмельницької області.

Обмін досвідом відбувався в рамках круглого столу та під час спілкування з фахівцями відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чемеровецької селищної ради. Переконані , що  за підтримки партнерів , участі в проектах ,зможемо надавати якісні адміністративні послуги жителям громади у період воєнного стану та в період відновлення.