Чемеровецька селищна територіальна громада

Робочі зустрічі з литовськими партнерами

Дата: 10.07.2024 11:35

Фото без описуПід час перебування у Литві Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник Юрій Войтов були запрошені литовською стороною до робочих зустрічей з представниками офіційних та ділових кіл як  регіонального, так і державного рівнів.  Особливо значимим було ділове спілкування з заступником міністра внутрішніх справ Литви Арнольдасом Абрамавічюсом, активними діячами громадського руху у Зарасайському краї та представниками місцевого самоврядування Кестутісом Станкевічусом, Ніколаюсом Гусевасом, Арвідасом Вейкшрою. Представники литовської сторони глибоко вражені подіями в Україні, захоплюються стійкістю українського народу у його боротьбі з окупаційним режимом, мужністю та професіоналізмом українських захисників, масштабністю  волонтерського руху серед українців, активною участю чемерівчан у підтримці Збройних Сил України. Литовські партнери висловили свою готовність завжди і в усьому допомагати нам на шляху до нашої Перемоги. Представники Зарасайської та Чемеровецької представницької влади обговорили також шляхи розвитку місцевого самоврядування в сучасних умовах  на рівні співдружніх громад. Такі надійні партнерські стосунки, які вибудовувалися ще до війни і перевіряються на міцність у найскладніший період нашого життя, додають впевненості у наших діях та наснаги у нашій боротьбі.