Чемеровецька селищна територіальна громада

Прийняли участь у навчанні

Дата: 10.07.2024 14:04

Фото без описуГоловний спеціаліст відділу з питань соціальної політики Тетяна Назарчук та староста села Кочубіїв Ірина Кузик взяли участь у тренінгу з питань адміністрування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та запобігання насильству, який проходив у місті Хмельницький та був організований благодійним фондом "Рокада" Хмельницький за сприяння UNHCR Ukraine - Агенство ООН у справах біженців в Україні ініціював тренінг для представників ОМС, які безпосередньо опікуються МТП (місцями тимчасового поселення). Психологині фонду провели змістовне навчання з практичним блоком. Учасники заходу обмінювались досвідом роботи з ВПО, розробляли чіткі алгоритми дій, дискутували. Отримали сертифікати та роздаткові матеріали, що висвітлюють різні аспекти ГЗН і способи його запобігання.