Чемеровецька селищна територіальна громада

Оздоровлення дітей громади у Кам’янець-Подільському

Дата: 10.07.2024 14:10

Фото без опису На виконання Програми оздоровлення та відпочинку  на період 2023-2025 роки в рамках благодійного  заходу  «Дітям війни» з 20.06.2024 по 04.07.2024 року за рахунок місцевого бюджету  направлено 10 дітей пільгових категорій    віком 7-15 років  до готельного комплексу «Гала Готель» м.Кам’янець-Подільський на  оздоровлення та відпочинок.   Оздоровлення та культурний відпочинок дітей відбувався в комфортних умовах в одному з найкращих готельних комплексів Хмельниччини, який розташований в історичному місті. Насичена програма відпочинку включає безкоштовні майстер-класи, екскурсії музеями, історичними та архітектурними пам’ятками,  зустрічі з відомими людьми, відвідування кінотеатру, сауни,  заняття в спортивних секціях, гра у боулінг та інші цікаві моменти.